OSOBNÍ, ODBORNÝ A ORGANIZAČNÍ ROZVOJ

Navigujeme společnosti a lidi k výjimečným výsledkům!

Za vašimi úspěchy stojí vaše chování a chování vašich lidí. Umožněte své společnosti a svým lidem růst a dosahovat lepších výsledků. S námi si upevníte správné postoje, osvojíte potřebné dovednosti a zvýšíte svoji schopnost působit na druhé.

Jsme specialisté v oblastech managementu, obchodu a komunikace.

V jakých oblastech chcete dosáhnout změny, zlepšení a jasných výsledků?

Oblasti našeho profesionálního působení:

Naši trenéři s mnohaletými zkušenostmi jsou zde pro vás.

Václav Beneš

Kdo jsem?

Vyrostl jsem na Vysočině a nyní žiji v Praze. Studoval jsem obchod a techniku v Česku i v zahraničí. Partner, táta dvou dětí, sportovec tělem i duší, fotograf, cestovatel, který miluje život a má rád lidi.

Kariéra

Moje zkušenosti?

10+ let zkušeností v managementu firem, v obchodu, úspěšně jsem vedl několik obchodních týmů a uváděl nové společnosti na trh. Nyní 12+ let interaktivně trénuji, moderuji workshopy, diskuse a koučuji. Jsem spoluzakladatelem a trenérem mezinárodní společnosti Hansen Beck, kterou vedu v Česku a na Slovensku.

Proč to dělám?

Protože mne to baví! Baví mne v lidech probouzet touhu se zlepšovat, objevovat své lepší já. Cítím se být přínosný, když pomáhám lidem zlepšovat jejich postoje, chování, zefektivňovat jejich komunikaci a firmám dosahovat lepší kultury a výsledky. Baví mne podnikat, být v týmu se skvělými lidmi a kamarády, kteří mne inspirují a mohu se od nich učit. Pracuji, trénuji svým srdcem!

Kdo jsem?

Pocházím z Ostravy, ale již řadu let žiji v Brně. Jsem ženatý, mám dvě dospělé děti a kočku, která svým spánkem střeží náš dům. Rád pracuji se dřevem nebo něco tvořím, miluji stromy hlavně ovocné pro dobrou slivovici. Čím je pro Hawaiiana moře, tím je pro mě les. Jezdím na kole, toulám se přírodou, fotím a programuji. Mám řadu skvělých kamarádů, kteří mě inspirují a se kterými se kdykoliv rád vidím a něco podniknu.

Kariéra

Moje zkušenosti?

Vystudoval jsem fyzikální inženýrství na VUT v Brně a pak jsem celé profesní období pracoval ve výzkumu a vývoji v mezinárodních firmách. Kromě technické práce jsem 20 let vedl lidi a projekty v Evropě, USA a Číně. Jako partner společnosti Hansen Beck trénuji nejenom manažery a obchodníky, jak jednat s druhými lidmi, jak se chovat v různých situacích a jak hledat to hezké na těch druhých a v životě. Zároveň se aktivně zabývám obchodem.

Proč to dělám?

Práce s lidmi mě naplňuje více než technická odbornost. Před lety jsem sám prošel tréninky, které dnes sám vedu. Od té doby žiji našimi principy a zásadami, ve které věřím, a které vedly k rozhodnutí přidat se k naší komunitě. Práce je pro mne posláním, snažím se ukázat druhým cestu a směr. Jsem rád, že jsem součástí celosvětového týmu špičkových trenérů, od kterých mám možnost se stále učit. To, co předávám dál, jsou podle mého zásady efektivního a „správného chování“, které jsou ověřené desetiletími a vytváří lepší vztahy mezi lidmi.

Co vyjádřili lidé, kteří s námi spolupracují ve zpětné vazbě.

Můžete se s námi spojit a prozkoumat, jak vám můžeme umožnit dosáhnout vašich cílů

Věříme, že každý má potenciál vyniknout. Vaše touha a motivace dosáhnout těch největších cílů stojí na vašich silných představách. Posláním nás, jako vašich navigátorů je přinášet takové momenty do vašeho života, jež vám pomohou rozvinout váš potenciál a dosáhnout vašeho „Jižního pólu“. Vše začíná otevřeným rozhovorem a správnými otázkami. Začněme konverzaci o vašich představách!